• Tubadzin

Projekt: Lepsze przygotowanie absolwentów PŁ do wejścia na rynek pracy poprzez rozwój usług Biura Karier

Z dniem 01-06-2017 Biuro Karier Politechniki Łódzkiej rozpoczęło realizację projektu dofinansowanego ze środków UE.

Celem projektu jest wsparcie studentów PŁ w wejściu na rynek pracy. W ramach projektu będziemy wyposażać studentów w kompetencje odpowiadające potrzebom gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa.

Do udziału w projekcie zapraszamy: Studentów/Studentki dwóch ostatnich lat studiów I stopnia, Studentów/Studentki studiów II stopnia oraz Pracodawców.

Projekt zakłada wsparcie poprzez doradztwo zawodowe, warsztaty w ramach Akademii Kompetencji Przedsiębiorczych oraz mentoring u współpracujących z Uczelnią przedsiębiorców. Podjęte działania umożliwią płynne przechodzenie z etapu edukacji do bycia aktywnym uczestnikiem rynku pracy.

W ramach projektu oferujemy indywidualne spotkania z doradcą zawodowym, warsztaty i szkolenia z zakresu prowadzenia własnej działalności gospodarczej, a także możliwość zdobycia niezbędnego doświadczenia zawodowego poprzez opiekę dedykowanego Mentora w ramach zatrudnienia podjętego za pośrednictwem Biura Karier.

Regulamin uczestnictwa w Projekcie

Formularz zgłoszeniowy (pdf)

Szczegółowych informacji dotyczących realizacji projektu udziela Biuro Karier PŁ.

Serdecznie zapraszamy!

Pn Wt Śr Cz Pi So Ni