Biuro Karier Politechniki Łódzkiej

42 636 31 84, 42 631 20 98

Masz jakieś pytania? Napisz do nas. Kliknij tutaj: biuro@biurokarier.p.lodz.pl

  • Tubadzin
  • BDI
  • Logo_projekt
  • praca
    • Szukaj pracy
    • Przeglądaj CV
    rozwiń opcje wyszukiwania pokaż wszystkie aktualne oferty

    Pomocnik Montera Konstrukcji Prefabrykatów Betonowych

    Informacje podstawowe:

    Nr ref.wew. Biura Karier PŁ BK-OP-02192-2017
    Typ oferty praca
    Stanowisko Pomocnik Montera Konstrukcji Prefabrykatów Betonowych
    Branża - INNE,
    - PRACA ZA GRANICĄ,
    Zakres obowiązków Obecnie dla naszego Klienta w Niemczech, poszukujemy POMOCNIKA MONTERA KONSTRUKCJI PREFABRYKATÓW BETONOWYCH

    JĘZYK OBCY MILE WIDZIANY

    Wynagrodzenie: min 2.000 € netto

    Praca w renomowanej firmie, z ponad 40 letnim doświadczeniem w sektorze budownictwa komercyjnego, przemysłowego oraz zbiorników żelbetonowych.

    Zakres obowiązków:
    • Montaż konstrukcji z żelbetonu na budowie (szalunek, zbrojenie, wylewanie betonu)
    • Praca na terenie Niemiec – różne budowy (hale przemysłowe, zbiorniki, silosy)
    Oczekujemy:
    • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (min. 2 lata)
    • Posługiwania się narzędziami ręcznymi i elektrycznymi
    • Podstawowej umiejętności odczytywania rysunków technicznych/planów
    • Dokładności, precyzji, odpowiedzialności
    • Znajomość języka niemieckiego i prawo jazdy kategorii B
    • Elastyczności - oferta wiąże się z regularną zmianą miejsca pracy, ok 1-2 tygodni na każdej budowie aż do zakończenia projektu i delegacja w inne miejsce na terenie Niemiec.
    Pracodawca oferuje Oferujemy:
    • Niemiecką umowę o pracę
    • Nadgodziny
    • Bezpłatne zakwaterowanie na terenie Niemiec
    • 30 centów dopłaty do paliwa za 1km dla osoby, która prywatnym autem będzie dojeżdżać do pracy z miejsca zakwaterowania
    • Co 2-3 tygodnie zjazd na weekend do PL
    • Pracę w małych, kilku osobowych grupach

    Miejsce pracy:

    Kraj NIEMCY,
    Miejscowość Niemcy

    Dane kontaktowe:

    Nazwa firmy/Pracodawcy Axell Holandia Sp. z o.o.

    Sposób aplikacji:
    Oferta pochodzi z portalu Praca.pl. Prosimy o przesyłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy. Link do ogłoszenia na Praca.pl: http://www.praca.pl/pomocnik-montera-konstrukcji-prefabrykatow-betonowych_1790058.html
    Data umieszczenia:

    Oferta ważna od 13-09-2017 do 26-09-2017

    Politechnika Łódzka, jest wpisana pod numerem 2414 do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia.