Biuro Karier Politechniki Łódzkiej

42 636 31 84, 42 631 20 98

Masz jakieś pytania? Napisz do nas. Kliknij tutaj: biuro@biurokarier.p.lodz.pl

  • Tubadzin
  • BDI
  • praca
  • Logo_projekt
    • Szukaj pracy
    • Przeglądaj CV
    rozwiń opcje wyszukiwania pokaż wszystkie aktualne oferty

    Staż w Dziale Zarządzania Łańcuchem Dostaw

    Informacje podstawowe:

    Nr ref.wew. Biura Karier PŁ BK-OS-00368-2017
    Typ oferty staż
    Stanowisko Staż w Dziale Zarządzania Łańcuchem Dostaw
    Branża - PRODUKCJA,
    Zakres obowiązków • Wspieranie bieżących projektów - działania w obszarze zbierania, obróbki i analizy danych dotyczących parametrów logistycznych (poziom zapasów, terminowość dostaw)
    • Udział w raportowaniu wyników dostarczanych przez dział Zarzadzania Łańcuchem Dostaw
    • Usprawnianie przepływu informacji
    • Aktywne działania mające na celu redukcję poziomu zapasów
    • Podstawowe zadania w systemie SAP
    Pracodawca oferuje • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
    • Nabycie szerokiej wiedzy z zakresu SCM (Supply Chain Management)
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
    • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do
    posiłków
    • Bardzo dobrą atmosferę w pracy

    Miejsce pracy:

    Kraj POLSKA,
    Województwo(a) ŁÓDZKIE,
    Miejscowość Stryków k. Łodzi

    Wymaganie odnośnie kandydata:

    Wymagane umiejętności
    umiejętność poziom
    - Dokładność:
    - Umiejętność organizacji własnej pracy:
    - Samodzielność:
    - Komunikatywność:
    Wymagana znajomość języków
    język znajomość
    - Angielski Dobra
    Dodatkowe umiejętności • Zdolności analityczne
    Dane kontaktowe:

    Nazwa firmy/Pracodawcy Corning Optical Communications Polska
    Kraj POLSKA
    Województwo ŁÓDZKIE
    Miasto Stryków koło Łodzi
    Adres Smolice 1E
    Kod pocztowy 95-010
    Opis firmy CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS jest światowym liderem kompleksowych rozwiązań optycznych dla przemysłu telekomunikacyjnego. Corning OC jest częścią Corning Incorporated, które istnieje od 1851 roku, z siedzibą główną w mieście Corning, New York. Corning Incorporated zatrudnia ponad 40.000 pracowników, posiada ponad 100 fabryk i biur na całym świecie.

    Sposób aplikacji:
    Prosimy o aplikowanie poprzez link: https://career4.successfactors.com/sfcareer/jobreqcareer?jobId=4801&company=CNGPROD&username=
    Data umieszczenia:

    Oferta ważna od 14-09-2017 do 15-10-2017

    Politechnika Łódzka, jest wpisana pod numerem 2414 do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia.