Biuro Karier Politechniki Łódzkiej

42 636 31 84, 42 631 20 98

Masz jakieś pytania? Napisz do nas. Kliknij tutaj: biuro@biurokarier.p.lodz.pl

  • Tubadzin
  • Logo_projekt
  • praca
  • BDI
    • Szukaj pracy
    • Przeglądaj CV
    rozwiń opcje wyszukiwania pokaż wszystkie aktualne oferty

    Specjalista ds. Zapewnienia Jakości

    Informacje podstawowe:

    Nr ref.wew. Biura Karier PŁ BK-OP-02228-2017
    Typ oferty praca
    Stanowisko Specjalista ds. Zapewnienia Jakości
    Branża - INNE,
    - PRODUKCJA,
    Zakres obowiązków OPIS STANOWISKA:
    • Uczestnictwo w nadzorze nad przestrzeganiem zasad GMP w komórkach organizacyjnych mających wpływ na jakość produktów leczniczych, suplementów diety, wyrobów medycznych, kosmetyków
    • Koordynowanie i współuczestnictwo w procesach jakościowych (działania wyjaśniające, działania korygująco-naprawcze, kontrola zmian, przegląd jakości produktów, reklamacje, audyty)
    • Koordynowanie i współuczestnictwo w procesach walidacji procesów, kwalifikacji urządzeń, pomieszczeń, systemów pomocniczych zgodnie z wymogami (GMP, GHP, GDP, inne)
    • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie opracowywania i wdrożenia walidacji optymalnej dla spółki i zgodnej z aktualnymi przepisami, wytycznymi i trendami w zakresie GMP, GHP, GDP, inne wymagane prawem
    • Współuczestniczenie w przygotowaniu obszarów produkcyjnych do inspekcji i audytów
    OCZEKIWANIA:
    • Wykształcenie wyższe
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
    • Znajomość technologii wytwarzania produktów farmaceutycznych, suplementów diety, wyrobów medycznych, kosmetyków
    • Znajomość wymagań GMP i prawa farmaceutycznego/prawa żywnościowego
    • Znajomość procesów walidacji w produkcji farmaceutycznej
    • Rozumienie technologii analitycznych związanych z oceną produktów farmaceutycznych
    • Umiejętność realizacji złożonych zadań
    • Umiejętność rozwiązywania problemów
    • Umiejętności komunikacyjne
    • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    Pracodawca oferuje OFERUJEMY:
    • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej w ramach Grupy Polpharma
    • Wynagrodzenie odpowiednie do kompetencji i wyników pracy
    • Ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
    • Bogaty pakiet świadczeń (m.in. prywatna opieka medyczna, karty Multisport, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowania do posiłków), rozwinięty system motywacji finansowej i pozafinansowej, szkolenia, imprezy integracyjne oraz szeroki wachlarz świadczeń socjalnych
    • Niezbędne narzędzia pracy: telefon komórkowy oraz laptop

    Miejsce pracy:

    Kraj POLSKA,
    Województwo(a) ŁÓDZKIE,
    Miejscowość Sieradz

    Dane kontaktowe:

    Nazwa firmy/Pracodawcy POLPHARMA S.A.

    Sposób aplikacji:
    Oferta pochodzi z portalu Praca.pl. Prosimy o przesyłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy. Link do ogłoszenia na Praca.pl: http://www.praca.pl/specjalista-ds-zapewnienia-jakosci_1790998.html
    Data umieszczenia:

    Oferta ważna od 14-09-2017 do 13-10-2017

    Politechnika Łódzka, jest wpisana pod numerem 2414 do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia.