Biuro Karier Politechniki Łódzkiej

42 636 31 84, 42 631 20 98

Masz jakieś pytania? Napisz do nas. Kliknij tutaj: biuro@biurokarier.p.lodz.pl

  • Tubadzin
  • praca
  • BDI
  • Logo_projekt
    • Szukaj pracy
    • Przeglądaj CV
    rozwiń opcje wyszukiwania pokaż wszystkie aktualne oferty

    Analityk popytu

    Informacje podstawowe:

    Nr ref.wew. Biura Karier PŁ BK-OP-02229-2017
    Typ oferty praca
    Stanowisko Analityk popytu
    Branża - INNE,
    Zakres obowiązków Główne obowiązki:
    • tworzenie planów sprzedażowych krótko- i długoterminowych (kraj/eksport)
    • gromadzenie, analizowanie i udostępnianie danych i wskaźników
    • zapewnienie sprawnego funkcjonowania narzędzi i procesów do planowania popytu
    • współpraca z działami: sprzedaży, marketingu, logistyki, planowania i produkcji
    • regularne uaktualnianie prognoz sprzedaży dla poszczególnych rodzin produktów
    • analiza danych historycznych, trendów, sezonowości oraz efektywności promocji
    • ciągłe doskonalenie długo i krótkoterminowej dokładności prognozy
    • tworzenie raportów, analiza wskaźników KPI
    • formułowanie wniosków i przygotowanie rekomendacji
    Wymagania:
    • wykształcenie wyższe ekonomiczne
    • doświadczenie w prognozowaniu (statystyka, ekonometria, finanse) - znajomość procesów prognostycznych i narzędzi statystycznych
    • 2-3 lata doświadczenia w planowaniu (produkcja, popyt)
    • bardzo dobrze rozwinięte zdolności analityczne
    • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
    • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
    • zaawansowanej znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel/Access)
    • znajomości narzędzi typu BI - mile widziane
    • doświadczenie w zarządzaniu projektami
    Pracodawca oferuje Oferujemy:
    • pracę w firmie będącej liderem w branży
    • rozwój zawodowy, udział w szkoleniach
    • stabilne zatrudnienie, na podstawie umowy o pracę

    Miejsce pracy:

    Kraj POLSKA,
    Województwo(a) ŁÓDZKIE,
    Miejscowość Wieluń

    Dane kontaktowe:

    Nazwa firmy/Pracodawcy WIELTON S.A.

    Sposób aplikacji:
    Oferta pochodzi z portalu Praca.pl. Prosimy o przesyłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy. Link do ogłoszenia na Praca.pl: http://www.praca.pl/analityk-popytu_1790679.html
    Data umieszczenia:

    Oferta ważna od 14-09-2017 do 13-10-2017

    Politechnika Łódzka, jest wpisana pod numerem 2414 do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia.