Biuro Karier Politechniki Łódzkiej

42 636 31 84, 42 631 20 98

Masz jakieś pytania? Napisz do nas. Kliknij tutaj: biuro@biurokarier.p.lodz.pl

  • Badanie kompetencji
  • Tubadzin
  • Logo_projekt
  • praca
  • BDI
  • ATP 2018
  • Szukaj pracy
  • Przeglądaj CV
rozwiń opcje wyszukiwania pokaż wszystkie aktualne oferty

JUMP Staż w Dziale Finansów

Informacje podstawowe:

Nr ref.wew. Biura Karier PŁ BK-OS-00060-2018
Typ oferty staż
Stanowisko JUMP Staż w Dziale Finansów
Branża - FINANSE/BANKOWOŚĆ/UBEZPIECZENIA,
Zakres obowiązków Opis stanowiska

Wsparcie Działu w analizie wyników finansowych fabryki
Wsparcie w planowaniu bieżących danych finansowych dotyczących produkcji
Kalkulacja i przygotowanie raportów dotyczących m.in. odchyleń kosztów produkcyjnych
Dokonywanie analiz wyznaczonych obszarów
Współpraca ze wszystkimi działami fabryki

Kwalifikacje i doświadczenie

Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów (ekonomia, finanse, matematyka)
Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu
Znajomość środowiska MS Windows i MS Office – w szczególności Excel
Dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie
Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
Pracodawca oferuje Oferujemy

Płatny staż (6 miesięcy)
Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
Możliwość wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce
Dofinansowanie posiłków w zakładowej kantynie
Transport na wyznaczonych trasach (m.in. Łódź, Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Ozorków, Łęczyca, Poddębice, Uniejów, Biała k.Strykowa)

Miejsce pracy:

Kraj POLSKA,
Województwo(a) ŁÓDZKIE,
Miejscowość Stary Gostków

Wymaganie odnośnie kandydata:

Wymagane umiejętności
umiejętność poziom
- MS Windows: Średniozaawansowany
- MS Office: Średniozaawansowany
- Znajomość zagadnień z dziedziny finansów i bankowości: Średniozaawansowany
- Znajomość zasad rachunkowości: Średniozaawansowany
- Umiejętność pracy w zespole:
- Dyspozycyjność:
- Sumienność:
- Dokładność:
- Umiejętność radzenia sobie ze stresem:
- Umiejętność pracy pod presją czasu:
- Otwartość:
- Umiejętność organizacji własnej pracy:
- Samodzielność:
- Komunikatywność:
- Rzetelność:
Wymagana znajomość języków
język znajomość
- Angielski Dobra
Preferowana forma studiów - I (studia inżynierskie niestacjonarne zaoczne),
- I ( studia licencjackie niestacjonarne zaoczne),
- II (studia magisterskie niestacjonarne zaoczne),
- studia jednolite magistersko-inżynierskie niestacjonarne zaoczne,
- studia doktoranckie niestacjonarne zaoczne,
- studia jednolite magisterskie niestacjonarne zaoczne,
- I (studia inżynierskie niestacjonarne wieczorowe),
- I ( studia licencjackie niestacjonarne wieczorowe),
- II (studia magisterskie niestacjonarne wieczorowe),
- studia jednolite magistersko-inżynierskie niestacjonarne wieczorowe,
- studia doktoranckie niestacjonarne wieczorowe,
- studia jednolite magisterskie niestacjonarne wieczorowe,
- studia podyplomowe,
Preferowane wydziały - WYDZIAŁ FIZYKI TECHNICZNEJ, INFORMATYKI I MATEMATYKI STOSOWANEJ,
- WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I INŻYNIERII PRODUKCJI,
Preferowane kierunki dowolne
Dane kontaktowe:

Nazwa firmy/Pracodawcy JTI Polska Sp. z o.o.
Kraj POLSKA
Województwo ŁÓDZKIE
Miasto Stary Gostków
Adres Stary Gostków 42, 99-220 Wartkowice
Kod pocztowy 99-220
Email patrycja.stepniak@jti.com

Sposób aplikacji:
Data umieszczenia:

Oferta ważna od 07-02-2018 do 07-03-2018

Politechnika Łódzka, jest wpisana pod numerem 2414 do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia.