Biuro Karier Politechniki Łódzkiej

42 636 31 84, 42 631 20 98

Masz jakieś pytania? Napisz do nas. Kliknij tutaj: biuro@biurokarier.p.lodz.pl

  • Badanie kompetencji
  • 5JOBS
  • praca
  • BDI
  • HR Excellence
  • Akademickie Targi Pracy 2019
  • Szukaj pracy
  • Przeglądaj CV
rozwiń opcje wyszukiwania pokaż wszystkie aktualne oferty

Back-End Developer

Informacje podstawowe:

Nr ref.wew. Biura Karier PŁ BK-OS-00017-2019
Typ oferty staż
Stanowisko Back-End Developer
Branża - INFORMATYKA,
Zakres obowiązków Ważnymi umiejętnościami dla nas są:
> Znajomość ASP.NET lub ASP.NET Core lub NodeJs,
> Znajomość konceptów kolejki, FIFO & FILO,
> Znajomość MS SQL,
> Znajomość konceptów blob/file storage, queue trigger etc.,
> Znajomość protokołu HTTP,
> Znajomość technologii REST,
> Znajomość narzędzi VS, SSMS oraz GIT CLI lub Twojego ulubionego GUI,
> Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną pracę z dokumentacją techniczną.

Mile widziane:
> Znajomość technologii Docker,
> Znajomość frameworku GraphQL,
> Doświadczenie z CI/CD,
> Znajomość architektury MS Azure.
Pracodawca oferuje > pracę w młodym, zgranym zespole programistów,
> udział w ciekawych, międzynarodowych projektach,
> przyjazną, startupową atmosferę,
> elastyczne godziny pracy,
> dostęp z chill area z grami video,
> piątkowe słodkie niespodzianki,
> całe kosze (zdrowych!) owoców,
> wewnętrzne hackathony,
> udział w spotkaniach integracyjnych,
> nowoczesne biuro w centrum Łodzi.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Inwedo Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy dodatkowo o dopisanie klauzuli:

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Inwedo Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Administratorem danych jest Inwedo Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, 90-284, przy ul.P.O.W. 25. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji a w przypadku wyrażenia przez Ciebie wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych możesz wycofać w dowolnym momencie kontaktując się z nami pod adresem e-mail: careers@inwedo.com. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych i ze skargą do organu nadzorczego. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 12 miesięcy, a gdy wyraziłeś/aś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 5 lat.

Miejsce pracy:

Kraj POLSKA,
Województwo(a) ŁÓDZKIE,
Miejscowość Łódź

Wymaganie odnośnie kandydata:

Wymagana znajomość języków
język znajomość
- Angielski Bardzo dobra
Preferowane wydziały - CENTRUM KSZTAŁCENIA MIĘDZYNARODOWEGO,
- WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, ELEKTRONIKI, INFORMATYKI I AUTOMATYKI,
- WYDZIAŁ FIZYKI TECHNICZNEJ, INFORMATYKI I MATEMATYKI STOSOWANEJ,
Dane kontaktowe:

Nazwa firmy/Pracodawcy Inwedo Sp. z o.o.
Kraj POLSKA
Województwo ŁÓDZKIE
Miasto Łódź
Adres ul. P.O.W. 25
Kod pocztowy 90-248

Sposób aplikacji:
Prześlij do nas swoje CV oraz portfolio na adres careers@inwedo.com.
Data umieszczenia:

Oferta ważna od 10-01-2019 do 10-02-2019

Politechnika Łódzka, jest wpisana pod numerem 2414 do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia.