Biuro Karier Politechniki Łódzkiej

42 636 31 84, 42 631 20 98

Masz jakieś pytania? Napisz do nas. Kliknij tutaj: biuro@biurokarier.p.lodz.pl

  • Badanie kompetencji
  • 5JOBS
  • BDI
  • praca
  • HR Excellence
  • Akademickie Targi Pracy 2019
  • Szukaj pracy
  • Przeglądaj CV
rozwiń opcje wyszukiwania pokaż wszystkie aktualne oferty

Product Specialist

Informacje podstawowe:

Nr ref.wew. Biura Karier PŁ BK-OP-00078-2019
Typ oferty praca
Stanowisko Product Specialist
Branża - INNE,
Zakres obowiązków Manpower (nr certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-letniej tradycji. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.
Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zadania:

Wdrażanie nowych produktów do portfolio poprzez kompleksowe zbieranie informacji przy współpracy z Product Managerami oraz dostawcami
Wprowadzanie nowych produktów do dedykowanego systemu
Dbałość o poprawność i kompleksowość informacji o produktach oraz ich atrakcyjną prezentację na stronie internetowej
Bieżąca współpraca z zespołem Master Data

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - B2
Umiejętności analityczne, dbałość o detale, skrupulatność
Bardzo dobra znajomość Excela (mile widziana znajomość VBA)
Umiejętność współpracy w zespole
Wiedza związana z produktami elektronicznymi oraz mechanicznymi.

Proszę o przesyłanie CV w języku angielskim.
Pracodawca oferuje Oferujemy:

Stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia - umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem,
Biznesowe godziny pracy 8-16 / 9- 17
Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta multisportu, karta prepaid)
Lekcje języka angielskiego
Bardzo przyjazna, niekorporacyjna atmosfera, sprzyjająca rozwojowi i satysfakcji z pracy!

Miejsce pracy:

Kraj POLSKA,
Województwo(a) ŁÓDZKIE,
Miejscowość Łódź

Wymaganie odnośnie kandydata:

Wymagana znajomość języków
język znajomość
- Angielski Bardzo dobra
Dodatkowe umiejętności Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - B2
Wiedza związana z produktami elektronicznymi oraz mechanicznymi
Preferowane wydziały - WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I INŻYNIERII PRODUKCJI,
Dane kontaktowe:

Nazwa firmy/Pracodawcy ManpowerGroup Poland
Kraj POLSKA
Województwo MAZOWIECKIE
Miasto Warszawa
Adres ul. Prosta 68 00-838
Kod pocztowy 00-838
Osoba kontaktowa Adrianna Bodziach
Telefon +48 882 907 490
Email adrianna.bodziach@manpower.pl

Sposób aplikacji:
Data umieszczenia:

Oferta ważna od 14-01-2019 do 14-03-2019

Politechnika Łódzka, jest wpisana pod numerem 2414 do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia.