Biuro Karier Politechniki Łódzkiej

42 636 31 84, 42 631 20 98

Masz jakieś pytania? Napisz do nas. Kliknij tutaj: biuro@biurokarier.p.lodz.pl

  • Badanie kompetencji
  • 5JOBS
  • Biuro Karier na łowach
  • praca
  • HR Excellence
  • BDI
  • Akademickie Targi Pracy 2019
  • Szukaj pracy
  • Przeglądaj CV
rozwiń opcje wyszukiwania pokaż wszystkie aktualne oferty

Specjalista ds. Zarządzania Dokumentacją

Informacje podstawowe:

Nr ref.wew. Biura Karier PŁ BK-OP-00079-2019
Typ oferty praca
Stanowisko Specjalista ds. Zarządzania Dokumentacją
Branża - ADMINISTRACJA,
Zakres obowiązków Zakres obowiązków:

– Przygotowanie dokumentów do archiwizacji i ich archiwizowanie;
– Realizacja wyznaczonego planu ilościowo-jakościowego;
– Współpraca z klientami zewnętrznymi firmy;
– Przygotowywanie spisów zdawczo odbiorczych przekazywanej dokumentacji;
– Porządkowanie dokumentacji aktowej zgodnie z obowiązującymi przepisami archiwalnymi;
– Digitalizacja zasobu.

Miejsce pracy:

Kraj POLSKA,
Województwo(a) ŁÓDZKIE,
Miejscowość Łódź

Wymaganie odnośnie kandydata:

Dodatkowe umiejętności Od Kandydatów oczekujemy:

1) Wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów zaocznych (preferowane kierunki: administracja, archiwizacja) lub ukończonego kursu kancelaryjno – archiwalnego (stopień I i II);
2) Znajomości ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach oraz przepisów wykonawczych w zakresie dokumentacji aktowej;
3) Mile widziane doświadczenie w archiwizacji;
4) Otwartości na zmiany;
5) Umiejętności organizacji pracy;
6) Skrupulatności i dokładności;
7) Zaangażowania oraz motywacji do pracy;
8) Dobrej znajomości obsługi komputera oraz pakietu MS Office;
9) Umiejętności szybkiegohttps://www.biurokarier.p.lodz.pl/admin/index.php?page=oferty_pracy/do_akceptacji pisania na klawiaturze;
Dane kontaktowe:

Nazwa firmy/Pracodawcy Impel S.A.
Kraj POLSKA
Województwo ŁÓDZKIE
Miasto Łódź
Email j.kowalczyk@impel.pl

Sposób aplikacji:
CV na adres email j.kowalczyk@impel.pl
Data umieszczenia:

Oferta ważna od 14-01-2019 do 31-03-2019

  • Najlepszy Pracodawca województwa łódzkiego według Studentów Politechniki Łódzkiej