Biuro Karier Politechniki Łódzkiej

42 636 31 84, 42 631 20 98

Masz jakieś pytania? Napisz do nas. Kliknij tutaj: biuro@biurokarier.p.lodz.pl

  • Badanie kompetencji
  • 5JOBS
  • BDI
  • HR Excellence
  • praca
  • Akademickie Targi Pracy 2019
  • Szukaj pracy
  • Przeglądaj CV
rozwiń opcje wyszukiwania pokaż wszystkie aktualne oferty

.NET DEVELOPER

Informacje podstawowe:

Nr ref.wew. Biura Karier PŁ BK-OP-00247-2019
Typ oferty praca
Stanowisko .NET DEVELOPER
Branża - INFORMATYKA,
Zakres obowiązków Do Twoich obowiązków będzie należało:
• projektowanie i implementacja nowych aplikacji WEB i/lub DESKTOP w technologii .NET dla międzynarodowych klientów
• powdrożeniowa obsługa, tworzenie rozszerzeń, rozwiązywanie bieżących problemów
• zapewnianie dostępności i ciągłości wdrażanych aplikacji

Poszukujemy osoby, która:
• posiada minimum 1 rok doświadczenia w .Net
• zna język C# (bądź inny dedykowany dla .NET)
• zna język angielski w stopniu komunikatywnym
Pracodawca oferuje • Umowę o pracę bez okresu próbnego
• Wyjątkowy pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa, bilety do kin/teatrów/na mecze sportowe i wiele, wiele innych)
• Indywidualny plan rozwoju
• Pracę w młodym, szalonym zespole pasjonatów IT, którzy realizują projekty dla klientów z całej Europy
• Możliwość intensywnego rozwoju w strukturach firmy zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju

Miejsce pracy:

Kraj POLSKA,
Województwo(a) ŁÓDZKIE,
Miejscowość Łódź

Wymaganie odnośnie kandydata:

Doświadczenie 1 rok
Wymagane umiejętności
umiejętność poziom
- C#: Średniozaawansowany
- .NET: Średniozaawansowany
- MySQL: Średniozaawansowany
Wymagana znajomość języków
język znajomość
- Angielski Dobra
Preferowane kierunki - INFORMATYKA,
Dane kontaktowe:

Nazwa firmy/Pracodawcy CEE EXPERTS SP. Z o.o.
Kraj POLSKA
Województwo MAZOWIECKIE
Miasto Wasrzawa
Adres Chłodna 51
Kod pocztowy 00-867
Osoba kontaktowa Aleksandra Jarzynka
Telefon 665066214
Email aleksandra.jarzynka@ceeexperts.pl

Sposób aplikacji:
Wiadomość e-mail
Data umieszczenia:

Oferta ważna od 11-02-2019 do 11-04-2019

Politechnika Łódzka, jest wpisana pod numerem 2414 do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia.