Biuro Karier Politechniki Łódzkiej

42 636 31 84, 42 631 20 98

Masz jakieś pytania? Napisz do nas. Kliknij tutaj: biuro@biurokarier.p.lodz.pl

  • Badanie kompetencji
  • 5JOBS
  • BDI
  • praca
  • Biuro Karier na łowach - bok
  • HR Excellence
  • Noc szkoleń dla wilków
  • Szukaj pracy
  • Przeglądaj CV
rozwiń opcje wyszukiwania pokaż wszystkie aktualne oferty

PROGRAM LETNICH PRAKTYK 2019

Informacje podstawowe:

Nr ref.wew. Biura Karier PŁ BK-OPR-00102-2019
Typ oferty praktyka
Stanowisko PROGRAM LETNICH PRAKTYK 2019
Branża - ARCHITEKTURA/BUDOWNICTWO/INŻYNIERIA WODNO-LĄDOWA,
Zakres obowiązków Zadania..?

- Uczestnicy praktyk, będą mieć możliwość wsparcia pracy działów w codziennych zadaniach oraz poznania specyfiki pracy w branży budowlanej
Pracodawca oferuje Co zyskasz..?

- 1, 2 lub 3 miesięczną praktykę zawodową z możliwością przejścia na PŁATNĄ PRAKTYKĘ
- zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji w branży
- możliwość uczenia się od najlepszych ekspertów
- wsparcie opiekuna merytorycznego podczas trwania praktyk
- pracę w zaangażowanych zespołach
- samodzielną realizację projektu

Miejsce pracy:

Kraj POLSKA,
Województwo(a) ŁÓDZKIE,
Miejscowość Łódź

Wymaganie odnośnie kandydata:

Wymagana znajomość języków
język znajomość
- Angielski Podstawowa
Dodatkowe umiejętności Jeśli jesteś..?

- Studentem 3,4 i 5 roku kierunków: budownictwo (infrastrukturalne, kubaturowe, mostowe), geodezja, geologia, logistyka, transport, bhp lub inżynieria środowiska
- Osobą z pasją, chcącą się rozwijać i szukającą wyzwań
- Potrafisz pracować samodzielnie
- Masz zdolności analityczne
- Umiesz się posługiwać pakietem MC Office oraz AutoCAD
Preferowana forma studiów - II (studia magisterskie stacjonarne dzienne),
Preferowane wydziały - WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, ARCHITEKTURY I INŻYNIERII ŚRODOWISKA,
Preferowane kierunki - BUDOWNICTWO,
- INŻYNIERIA ŚRODOWISKA,
Dane kontaktowe:

Nazwa firmy/Pracodawcy Mota-Engil CE
Kraj POLSKA
Województwo MAŁOPOLSKIE
Miasto Kraków
Adres ul.Wadowicka 8 W
Kod pocztowy 30-415
Email HR.Development@mota-engil-ce.eu
Opis firmy MOTA-ENGIL Central Europe S.A. jest jednym z wiodących przedsiębiorstw w branży budowlanej w Polsce. Główne obszary działalności firmy to budownictwo infrastrukturalne i kubaturowe, usługi środowiskowe, nieruchomości oraz prace elektroenergetyczne. Firma istnieje na polskim rynku od 1997 roku, przez ten czas realizując ponad 500 inwestycji w całym kraju.

Sposób aplikacji:
Aplikację prosimy wysyłać poprzez formularz apliakcyjny: https://mota-engil.elevato.net/pl/program-letnich-praktyk-2019,ja,630
Data umieszczenia:

Oferta ważna od 09-05-2019 do 30-06-2019

  • Biuro Karier na łowach - baner dół