• Badanie kompetencji
  • Biuro Karier na łowach - bok
  • praca
  • HR Excellence
  • Najlepszy Pracodawca województwa łódzkiego według Studentów Politechniki Łódzkiej

Informacje podstawowe:

Nr ref.wew. Biura Karier PŁ BK-OPR-00104-2019
Typ oferty praktyka
Stanowisko GIRLS GET THINGS DONE, czyli o zastosowaniu metodologii Design Thinking i SCRUM w praktyce
Branża - ELEKTRONIKA,
- ENERGETYKA,
- INFORMATYKA,
Zakres obowiązków Jesteś jeszcze studentką, ale już poważnie myślisz o swojej zawodowej przyszłości? Szukasz inspiracji i miejsca, które pozwoliłoby Ci rozwinąć skrzydła? Mamy coś dla Ciebie! Skorzystaj z okazji, by lepiej poznać firmę ABB – jednego z największych łódzkich pracodawców. Poznaj nasze koleżanki pracujące w fabrykach ABB, weź udział w przygotowanym przez nie warsztacie i dowiedz się, co zrobić, by z sukcesem doprowadzać zadania do końca. Spotkaj się z nami już 24 maja na Wydziale EEiA. W programie między innymi: - Krótka prezentacja firmy ABB - Warsztat „Zastosowanie metodologii Design Thinking i SCRUM w praktyce”, który przeprowadzą: Monika Markowska, Electrical Designer i Aleksandra Brygider, Sales Engineer w ABB. - Praktyczne informacje o Programie Praktyk Letnich i innych możliwościach zawodowych, które mamy dla Was. Dodatkowo zapewniamy solidną porcję wiedzy, słodki poczęstunek oraz dobrą zabawę!
Pracodawca oferuje Requirements:

Termin: 24.05.2019, w godzinach: 11:00 – 15:00
Miejsce: WEEIA, ul. Stefanowskiego 18/22, budynek A12, Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki.

Zgłoś swoje uczestnictwo przesyłając CV za pośrednictwem naszej strony internetowej www.abb.pl/kariera.
Zapraszamy w szczególności studentki ostatnich lat Politechniki Łódzkiej, powiązane z obszarami takimi jak:
- energoelektronika
- elektrotechnika
- automatyka
- mechanika
- IT

Na zgłoszenia czekamy do 21/05/2019.
Nie zwlekaj! Liczba miejsc ograniczona

Wiecej informacji i formularz aplikacyjny znajdziesz na www.abb.pl/kariera.
Równoczesnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłacznie na wybrane oferty.
Wszystkie oferty powinny zawierać klauzule : Wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w
ofercie pracy zgodnie z Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U.
2002.101.926. z pózn. zm.) dla potrzeb niezbednych do realizacji procesu rekrutacji .
Lokalizacja Łódz,Lodzkie,Polska

Miejsce pracy:

Kraj POLSKA,
Województwo(a) ŁÓDZKIE,
Miejscowość Łódź

Wymaganie odnośnie kandydata:

Wymagana znajomość języków
język znajomość
- .
Dodatkowe umiejętności .
Preferowana forma studiów - I (studia inżynierskie stacjonarne dzienne),
- I ( studia licencjackie stacjonarne dzienne),
- II (studia magisterskie stacjonarne dzienne),
- studia jednolite magistersko-inżynierskie stacjonarne dzienne,
- studia jednolite magisterskie stacjonarne dzienne,
- I (studia inżynierskie niestacjonarne zaoczne),
- I ( studia licencjackie niestacjonarne zaoczne),
- II (studia magisterskie niestacjonarne zaoczne),
- studia jednolite magistersko-inżynierskie niestacjonarne zaoczne,
- studia jednolite magisterskie niestacjonarne zaoczne,
- I (studia inżynierskie niestacjonarne wieczorowe),
- I ( studia licencjackie niestacjonarne wieczorowe),
- II (studia magisterskie niestacjonarne wieczorowe),
- studia jednolite magistersko-inżynierskie niestacjonarne wieczorowe,
- studia jednolite magisterskie niestacjonarne wieczorowe,
Preferowane wydziały - WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, ELEKTRONIKI, INFORMATYKI I AUTOMATYKI,
Preferowane kierunki - AUTOMATYKA I ROBOTYKA,
- ELEKTRONIKA I TELEKOMUNIKACJA,
- ELEKTROTECHNIKA,
- INFORMATYKA,
- MECHATRONIKA,
Dane kontaktowe:

Nazwa firmy/Pracodawcy ABB Sp. z o.o.
Kraj POLSKA
Województwo ŁÓDZKIE
Miasto Łódź
Adres ul. Aleksandrowska 67/93; 91-205 Łódź
Kod pocztowy 91-205
Opis firmy ABB jest firmą przemysłową o globalnym zasięgu stwarzającą swoim pracownikom możliwości rozwoju kariery i zdobywania wiedzy w kraju jak i zagranicą. Naszym pracownikom oferujemy nowe zadania i cele przy dobrych warunkach zatrudnienia. Staramy się inspirować ich do działania. Szukamy osób, które zawsze w swych działaniach kierują się chęcią uzyskania jak najlepszych rezultatów, dla których nie są obce takie słowa jak: wyzwanie, jakość, współpraca, zmiana.

Sposób aplikacji:

Wiecej informacji i formularz aplikacyjny znajdziesz na www.abb.pl/kariera.

Równoczesnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłacznie na wybrane oferty.

Lokalizacja Łódz,Lodzkie,Polska
Data umieszczenia: