Biuro Karier Politechniki Łódzkiej

42 631 27 39, 42 631 20 98

Masz jakieś pytania? Napisz do nas. Kliknij tutaj: biuro@biurokarier.p.lodz.pl

 • Badanie kompetencji
  • Szukaj pracy
  • Przeglądaj CV
  rozwiń opcje wyszukiwania pokaż wszystkie aktualne oferty

  Regulamin

  Regulamin korzystania z serwisu www.biurokarier.p.lodz.pl.

   

  1.      Niniejszy Regulamin określa prawa i obowiązki osób korzystających z serwisu www.biurokarier.p.lodz.pl.

  2.      Serwis jest własnością Politechniki Łódzkiej i jest administrowany przez Biuro Karier PŁ.

  3.      Użytkownikami serwisu mogą być:

  a)      pracodawcy (osoby fizyczne i prawne oferujące miejsca pracy praktyk i staży adresowane do studentów, absolwentów i pracowników Politechniki Łódzkiej,

  b)      studenci wszystkich form studiów PŁ,

  c)      absolwenci Politechniki Łódzkiej.

  4.     Celem działania serwisu jest przekazywanie oferty pracy, praktyk i staży od pracodawców do studentów i absolwentów Politechniki Łódzkiej, przekazywanie informacji związanych z działalnością Politechniki Łódzkiej, w szczególności z działalnością Biura Karier PŁ, przekazywanie innych treści uznanych przez Politechnikę Łódzką za ważne z punktu widzenia rozwoju zawodowego użytkowników serwisu www.biurokarier.p.lodz.pl.

  5.     Politechnika Łódzka nie ponosi odpowiedzialności za treści ogłoszeń dodawanych przez Pracodawców, a także oferowane przez nich warunki pracy.

  6.     Zakazane jest dostarczanie przez użytkowników serwisu treści o charakterze bezprawnym oraz wykorzystywanie przez nich usług w serwisie www.biurokarier.p.lodz.pl. w sposób sprzeczny z prawem, dobrymi obyczajami, naruszający dobra osobiste osób trzecich lub uzasadnione interesy  Politechniki Łódzkiej.

  7.    Ogłoszenie dodane do serwisu www.biurokarier.p.lodz.pl , będzie widoczne na stronie po zatwierdzeniu przez pracownika Biura Karier PŁ.

  8.    Politechnika Łódzka zastrzega sobie prawo  do drukowania ogłoszeń znajdujących się w serwisie www.biurokarier.p.lodz.pl na własnym papierze firmowym, bez logo pracodawcy i wywieszania ich w dowolnym miejscu, w szczególności na tablicach ogłoszeń Biura Karier PŁ.

  9.    Politechnika Łódzka ma prawo do odmowy przyjęcia, a także do usunięcia ogłoszenia, informacji w aktualnościach, banneru, treści mailingu  bez podania przyczyn.

  10.  Politechnika Łódzka nie ponosi odpowiedzialności za udostępnienie ogłoszenia osobom trzecim.

  11.  Politechnika Łódzka nie ponosi odpowiedzialności za przerwy w działaniu serwisu www.biurokarier.p.lodz.pl .

  12.  Politechnika Łódzka po wyrażaniu zgody przez użytkownika zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych.(tekst pierwotny: Dz. U. 1997 r. Nr 133 poz. 883 ze zm.) będzie wysyłać na podany przez użytkownika adres e-mail treści związane z prowadzoną działalnością pośrednictwa pracy oraz działalnością  edukacyjną. W szczególności będą to aktualne oferty pracy, informacje o szkoleniach, spotkaniach z pracodawcami, targami pracy etc.  Wyrażoną zgodę można cofnąć logując się na założone  w trakcie procesu rejestracji w serwisie konto.

  13.  Informacje na temat otrzymywania niepożądanej poczty, uwagi dotyczące treści serwisu www.biurokarier.p.lodz.pl należy kierować do Biura Karier PŁ via e-mail biuro@biurokarier.p.lodz.pl.

  14.   Politechnika Łódzka zastrzega sobie prawo do zablokowania dostępu do konta, oraz usunięcia konta użytkownika bez podania przyczyn. Ponadto Politechnika Łódzka  zastrzega sobie prawo do umożliwienia utworzenia konta w serwisie Biura Karier PŁ przy użyciu adresu e-mail używanego wcześniej przez innego Użytkownika, którego konto zostało usunięte.

  15.  Politechnika Łódzka nie zezwala na kopiowanie, modyfikowanie, rozpowszechnianie, transmitowanie lub wykorzystywanie w inny sposób jakichkolwiek informacji i ogłoszeń udostępnionych w serwisie www.biurokarier.p.lodz.pl za wyjątkiem korzystania z nich w ramach dozwolonego użytku.         

  16.  Zabrania się  pobierania zawartości baz danych udostępnionych w serwisie www.biurokarier.p.lodz.pl i wtórne jej wykorzystywane w całości lub w istotnej części.

  17.  Politechnika Łódzka przetwarza dane osobowe osób korzystających z serwisu www.biurokarier.p.lodz.pl niezbędne do prawidłowej realizacji usług, określonych niniejszym Regulaminem, wykorzystując w tym celu dane osobowe, jakie zostają określone w udostępnionym Użytkownikowi serwisu www.biurokarier.p.lodz.pl formularzu rejestracyjnym, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204). Dane osobowe Użytkownika przetwarzane są z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, wymaganych ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883 ze zm.). Każdorazowo użytkownik serwisu wyraża zgodę na przetwarzanie danych przekazanych w formularzu rejestracji.

  18.  Użytkownik serwisu ma prawo do wglądu w przekazane dane, do zmiany danych oraz cofnięcia zgody na przetwarzanie danych. Opcja ta jest dostępna poprzez zalogowanie się do utworzonego w trakcie rejestracji konta.

  19.  Politechnika Łódzka zastrzega sobie prawo do przekazywania danych podmiotom trzecim. Zgodę na przekazywanie danych użytkownik serwisu wyraża każdorazowo  przy wypełnianiu formularza rejestracji. W szczególności chodzi tu o przekazywanie wirtualnych CV studentów i absolwentów PŁ pracodawcom, w celu realizacji procesu rekrutacji.

  20.  Politechnika Łódzka nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe wykorzystanie danych przez Pracodawcę.

  21.  Pracodawca, któremu zostały udostępnione dane do realizacji procesu rekrutacji, zobowiązuje się do przestrzegania tajemnicy otrzymanych danych, właściwego ich zabezpieczenia oraz wyłącznie jednokrotnego ich wykorzystania.

   Kalendarium

   Lipiec 2019

   Pn Wt Śr Cz Pi So Ni
   1 2 3 4 5 6 7
   8 9 10 11 12 13 14
   15 16 17 18 19 20 21
   22 23 24 25 26 27 28
   29 30 31
   • 5JOBS
   • Mentoring
   • HR Excellence
   • BDI