• Tubadzin

Projekt: Lepsze przygotowanie absolwentów Politechniki Łódzkiej do wejścia na rynek pracy poprzez rozwój usług Biura Karier

Z dniem 01-06-2017 Biuro Karier Politechniki Łódzkiej rozpoczęło realizację projektu dofinansowanego ze środków UE, którego celem jest wsparcie studentów PŁ w wejściu na rynek pracy. W ramach projektu będziemy wyposażać studentów w kompetencje odpowiadające potrzebom gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa. Do udziału w projekcie zapraszamy Studentów/Studentki dwóch ostatnich lat studiów I stopnia oraz Studentów/Studentki studiów II stopnia.

Projekt zakłada wsparcie poprzez doradztwo zawodowe, warsztaty w ramach Akademii Kompetencji Przedsiębiorczych oraz mentoring u współpracujących z Uczelnią przedsiębiorców. Podjęte działania umożliwią płynne przechodzenie z etapu edukacji do bycia aktywnym uczestnikiem rynku pracy. W ramach projektu oferujemy indywidualne spotkania z doradcą zawodowym, warsztaty i szkolenia z zakresu prowadzenia własnej działalności gospodarczej, a także możliwość zdobycia niezbędnego doświadczenia zawodowego poprzez opiekę dedykowanego Mentora w ramach zatrudnienia podjętego za pośrednictwem Biura Karier.

Regulamin uczestnictwa w Projekcie

Szczegółowych informacji dotyczących realizacji projektu udziela Biuro Karier PŁ.

Zapraszamy!

Biuro Projektu